Feathers

July 25, 2013

Esmu atpakaļ no atvaļinājuma. :) Atvaļinājumi ir vajadzīgi. Vajadzīgi, lai dotos kādā lielākā piedzīvojumā. Mēs ar vīru devāmies riteņu braucienā-ceļojumā pa Igauniju. Ceļš, daba, jūra, saulrieti, sarunas un kopīgi piedzīvojumi - viss, kas vajadzīgs.
Lieliski atvaļinājumi ir tiešām vērtīgi.

***

I'm back from my vacation. :) Vacations are necessary. They are for some bigger adventures. I and my husband went in the bike trip around Estonia. Road, nature, sea, sunsets, conversations and adventures - it is all we need.
Great vacations are really invaluable.

Jau sen biju izdomājusi, ka mani atvaļinājuma nagi būs ar spalviņām. Tās ilgi stāvēja manā atvilktnē tā arī neizmēģinātas. Lai atvaļinājums ērtāks, izvēlējos Gelish, par kura noturību man nav jāsatraucās. Mazajam pirkstiņam un zeltnesim - Gelish Coco Cabana Banana, bet vidējam, rādītājpirkstam un īkšķim - Gelish After Party Espresso. Zeltnesim un vidējam pirkstam strarp Gelish kārtām iestrādāju spalviņas. Tas bija eksperiments, jo līdz šim spalviņas iestrādātas starp nagu lakas kārtām internetā biju redzējusi, bet Gelish lakā gan nē. Izdevās lieliski. Vienīgais, kas vajadzīgs nedaudz pacietības un skaistas, raibas spalviņas.

***

I had an idea that my vacation nails will be with feathers. They were in my drawer for a long time and I never used them. For vacation I chose Gelish because I didn't want to worry about how long it will stay on my nails. For pinky and ring finger - Gelish Coco Cabana Banana, but for middle finger, index finger and thumb - Gelish After Party Espresso. I put feathers between layers of Gelish for middle and ring finger. That was an experiment, because I had seen many pictures with feathers in nail polish but no one in Gelish. It came out excellent! You need only a little patience and nice, speckled feathers. 


4 comments:

 1. Skaisti nagi! :) btw, var kaut kur apskatīties Tavus kontaktus? :)
  Ja negribi rakstīt publiski, uzraksti meilu uz eli-na@inbox.lv
  :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lapas augšā vispār ir kontaktu sadaļa. ;P

   Delete
 2. super tik skaisti un radoši :) Es tagad, pēc nedēļas pavadītas dziļā Latgalē, skatos uz saviem nagiem un nevaru saprast no kura gala tiem ķerties klāt :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Paldies!
   Neliela palutināšana taviem nagiem un rokām noteikti patiks - kāds skrubis, kutikulas eļļiņa, krēms... ;)

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top