Grey velvet

April 19, 2013

Man ir visburvīgākā kaķenīte Fekluša. Viņa bieži skraida man pa pēdām, sēž un skatās uz mani, it kā gribētu iemācīties par mani būt. Šoreiz viss ir otrādāk. Es mācos par viņu būt.

***

I have the loveliest cat named Feklusha. She often follows into my footsteps, sits and observes me as she would like to learn how to be me. But this time everything is otherwise. I learn how to be her. 

Vēlējos nagus pieskaņot manas Feklušas kažokam. Kā pamata krāsu lietoju Misa Working Hard Or Hardly Working un pēc tam uz tās uzbēru pelēkās pūciņas (tās pašas, kuras iegādājos šeit).
Man ļoti patīk rezultāts. Nagi iegūst mīkstu virskārtu, ir patīkami tiem pieskārties. Bet šāds efekts saglabājās tikai vienu dienu, nākamajā dienā nagi vairs neizskatās tik labi, tie izskatās mazdrusciņ noplukuši.
Bet vienai dienai vai kādam pasākumam brīnišķīgi nagi garantēti!

***

I wanted to match my nails to my cat's fur. I used Misa Working Hard Or Hardly Working as the background color and I put grey flocks on it. These flocks I got in the beauty exhibition about which I told you in the post before. 
I really love the result. The nails are with soft surface, it is so nice to touch them. But the effect is only for one day. In the second day your nails look a little bit shabby. And they aren't so nice any more. 
But if you want marvellous nails for one day or event, you need to go for it! 

P.S. Tieši šobrīd Fekluša sēž man blakus un verās datora ekrānā. :)

***

P.S. Even now Feklusha is sitting besides me and staring in the laptop's screen. :)

5 comments:

 1. tik skaisti sanāca, es tūlīt mēģināšu un taisīšu rakstiņu :)

  ReplyDelete
 2. Your cat is gorgeous and those nails fit her perfectly! =) Love the first photo... Give Fekluša a kiss for me. <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks, dear! :)
   The first photo is my all time favourite!

   Delete
 3. ..esmu sajúsmā par tik skaisti koptām rokām , man ir jautājums par cuticle kopšanu , labprat uzklausītu kadus padomus ..!?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ir jau padomā drīzumā uztaisīt kādu rakstu sēriju par nagu kopšanu mājās. Prieks dzirdēt, ka ir intrese. :)

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top