Tutorial. Velvet Nails

April 22, 2013

Vēlējos padalīties ar savu metodi kā izveidot samta nadziņus. Tos, kurus varējāt apskatīt šajā ierakstā. Manuprāt, šī ir visērtākais un visefektīvākais veids. Lai izdodās arī jums!

***

I want to show you how I made velvet nails. You can see them in this post. I think this is the most convenient and the most effective way. I hope that this tutorial will be helpful for you. Good luck!


1. Uz tīra, attaukota naga uzklājam bāzes nagu laku / Put a base coat on the clean nail

2. Uzklājam nagu laku vienā kārtā tādā pašā krāsā kā pūciņas, kuras izmantosim / Put a layer with nail polish in the same color like flocks

3. Uzklajam otru nagu lakas kārtu un kamēr tā vēl ir slapja ar otiņu paņemam pūciņas un beram tās virsū. Jo vairāk, jo labāk. Pēc tam viegli ar otiņu piespiežam tās klāt. / Put a second layer with nail polish and when it is still wet, take flocks on the brush and scatter over nail polish. The more is the better. Press lightly flocks to nail with brush

4. Nags pēc pūciņu uzbēršanas / Nail with scattered flocks

5. Ņemam lielu, mīkstu otu un notīram visas liekās pūciņas / Take a big, soft brush and wipe all nails

6. Nags ir gatavs! Virslaka nav nepieciešama! / The nail is ready! No top coat needed!

2 comments:

 1. Kur iespējams Rīgā iegādāt šo samtiņu?

  Skaists gala variants :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Uzreiz nepateikšu, jo pati pirku izstādē. Bet tikko paskatījos, ka iekš ebay ir iespējams iegādāties visās varavīksnes krāsās. Ieraksti - nail flocking powder. Un aiziet! ;)

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top