Brightness

April 30, 2013

Godīgi sakot, līdz šim šīs puķītes man bija "tās ziliņās". Bez nosaukuma. Un tikai šodien, veidojot ierakstu blogam, atradu īsto nosaukumu - zilsniedzītes. Burvīgs šī pavasara jaunatklājums!
Gluži tāpat kā Gelish - A Petal For Your Thoughts

***

Till this day I called these flowers "that blue ones". And only today while making this post I found the real name of these - Siberian Squills. It is delightful discovery for this spring!
Just the same as Gelish - A Petal For Your Thoughts.

A Petal For Your Thoughts ir no Gelish pavasara kolekcijas Love in Bloom. Dienas gaismā tas izskatās silti rozā, bet mākslīgajā apgaismojumā vairāk kā vēsīgs koraļļu tonis.
Lai gan krāsa ir sulīga un koša, tomēr es neesmu sajūsmā par šī toņa sastāvu. Tā kā Gelish jāklāj plānās kārtiņās, tad to ir grūti izdarīt, jo krāsas konsistence ir diezgan pabieza. Ir jāiepraktizējās strādāt ar šo krāsu. Bet es to jau esmu izdarījusi, jo šis ir viens no pēdējā laikā biežāk lakotajiem toņiem. Un kā nu ne! Visas taču esam sailgojušās pēc krāsām!

***

A Petal For Your Thoughts is from Gelish spring collection Love in Bloom. This color looks warm pink in the daylight but in the artificial light it is more cool toned coral.
Although color is juicy and bright, I'm not satisfied with its formula. It is more to thick side. And you need to practice how to apply it in thin coats. But I already practiced a lot because this is one of the most popular colors at the moment. We all want more bright colors in the spring!

P.S. Sveiciens no bites! / P.S. Hello from bee! :)

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top