Hand & Nail Harmony Gelish - Love in Bloom Spring 2013

April 28, 2013

Burvīga Gelish pavasara kolekcija no Hand & Nail Harmony. Sastāv no sešiem košiem un sulīgiem toņiem.

***
This is charming Gelish spring collection from Hand & Nail Harmony. There are six bright and lush colors.

Sweet Morning Dew: gaišs persiku / light peachy orange
A Petal For Your Thoughts: rozā koraļļu / bright pink coral 
All Dahlia-ed Up: koši rozā / bright pink
He Loves Me, He Loves Me Not: košs lilligi zilais / bright periwinkle
Garden Teal Party: zaļganzils / teal blue
A Mint of Spring: piparmētru zaļš / minty green

Tā kā es strādāju ar Gelish hibrīdlakām, darbam no jaunajām kolekcijām vispirms izvēlos ejošākos toņus. Manā īpašumā jau ir A Petal For Your Thoughts. Tonis, kuru atrādīšu un aprakstīšu pavisam drīz. Vēl brīnišķīgs šķiet - Sweet Morning Dew. Bet vislabākais - He Loves Me, He Loves Me Not. Tomēr tas ir tonis, ko neizvēlēsies daudzas, tāpēc pagaidām šis ir tikai manā vēlmju sarakstā.

***

As I work with Gelish at my job then from the new collections I choose more salable colors at first. I already own A Petal For Your Thoughts. I'll show and review this color to you soon. Sweet Morning Dew looks wonderful too. But the best for me is He Loves Me, He Loves Me Not. However this is the color which only few women will choose that's why it is only in my wishlist for now.

2 comments:

 1. Man jau acis iemirdzējās uz teal un mintu. Skaisti bez gala. Domāju, ka manai manikīrei nebūs, jo toņi, kā jau Tu rakstīji, nav tik ejoši.

  Klau, varbūt zini par Kinetics nagu lakām, ir kāda vieta, kur var nopirkt gandrīz visus toņus? Man iepaticies viens no vecas kolekcijas, bet Douglas nav...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Starptautiskā manikīra skola ir Kinetics izplatītāji Latvijā. Viņiem veikals tikko pārcēlās uz Jāņa Asara ielu 9, tas ir pie Grīziņkalna parka. Domāju, ka tur varētu būt visplašākā izvēle.

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top